Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ellawigss Kontrola jakości

Jestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest silna, a jakość włosów jest bardzo dobra. Włosy są bardzo gładkie bez wiązania. Współpracowałem z tym dostawcą włosów w 2016 roku. Zaskoczyło mnie to, że fabryka była bardzo silna, a także była jedną z najlepszych lokalnych fabryk włosów.

—— Terri Simpson

Mój klient bardzo lubi włosy w tym domu. Mój klient powiedział mi, że było bardzo gładko po ponad miesiącu. Proces, który myje włosy również nie wydawał się kropla koloru, nie miał przypadku, że węzeł pierwotnej zamiar. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 5. dniu zamówienia.

—— Shelley Foy

Po raz pierwszy współpracowałem z tą firmą, ponieważ personel obsługi klienta cierpliwie tłumaczył wiele problemów i składał zamówienia w tej firmie. A ich włosy są tanie. Nie mogłem w to uwierzyć, kiedy dostałem towar. Włosy były bardzo ładne i gładkie. Moi klienci, którzy kupują tutaj włosy, wszyscy odpowiadają, że jakość włosów jest bardzo dobra.

—— Sabrina Strang

Im Online Czat teraz
QC profilu
1. Planowanie organizacyjne dla ustanowienia systemu jakości

Kierowani przez menedżerów lub beneficjentów, przedsiębiorstwa mają pomysł ustanowienia i wdrożenia systemu jakości. Wczesne prace nad ustanowieniem systemu jakości obejmują: 1. Uporządkowanie wdrożenia i utworzenie wiodącej grupy i dedykowanej grupy roboczej; 2. Sporządzić plan prac dotyczący zakończenia oferty; 3. Prowadzić świadomość jakości i standardowe szkolenia.

2. Ogólny projekt systemu jakości

Prace tego etapu obejmują: 1. Określenie polityki jakości i celów jakościowych; 2. Określić przedstawicieli kierownictwa; 3. Określić strukturę organizacyjną i wyjaśnić obowiązki, uprawnienia i wzajemne powiązania personelu związanego z jakością; 4. Alokacja zasobów; 5. Określ architekturę jakości.

Certyfikaty
 • Ellawigss

  Standard:National hair products and hair care products quality supervision and inspection center

  Numer:201260102

  Data wygaśnięcia:2020-08-27

  Zakres / piecyk:employees

  Wydane przez:Xuchang city quality and technical supervision inspection and testing center

 • Ellawigss

  Standard:National hair products and hair care products quality supervision and inspection center

  Data wydania:2017-07-06

  Data wygaśnięcia:2022-07-06

  Zakres / piecyk:employees

  Wydane przez:Xuchang city quality and technical supervision inspection and testing center

Szczegóły kontaktu
Ellawigss

Osoba kontaktowa: Ms. Thea

Tel: 86--15607431753

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)