Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ellawigss

dobra jakość Zestawy Indian Human Hair na sprzedaż
dobra jakość Zestawy Indian Human Hair na sprzedaż
Jestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest silna, a jakość włosów jest bardzo dobra. Włosy są bardzo gładkie bez wiązania. Współpracowałem z tym dostawcą włosów w 2016 roku. Zaskoczyło mnie to, że fabryka była bardzo silna, a także była jedną z najlepszych lokalnych fabryk włosów.

—— Terri Simpson

Mój klient bardzo lubi włosy w tym domu. Mój klient powiedział mi, że było bardzo gładko po ponad miesiącu. Proces, który myje włosy również nie wydawał się kropla koloru, nie miał przypadku, że węzeł pierwotnej zamiar. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 5. dniu zamówienia.

—— Shelley Foy

Po raz pierwszy współpracowałem z tą firmą, ponieważ personel obsługi klienta cierpliwie tłumaczył wiele problemów i składał zamówienia w tej firmie. A ich włosy są tanie. Nie mogłem w to uwierzyć, kiedy dostałem towar. Włosy były bardzo ładne i gładkie. Moi klienci, którzy kupują tutaj włosy, wszyscy odpowiadają, że jakość włosów jest bardzo dobra.

—— Sabrina Strang

Im Online Czat teraz

Ellawigss

1 2
Ellawigss Ellawigss
Fabryka Miejsce Firmy

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
Afryka
marki : HAIRVILLA
Ilość pracowników : 500~700
Coroczne wyprzedaże : 1000000-1500000
Rok założenia : 2003
pc Export : 80% - 90%
Ellawigss jest profesjonalnym producentem i eksporterem produktów do włosów ludzkich w Chinach.


Nasza firma zajmuje się głównie badaniami i produkcją splotów włosów, peruk damskich, peruka męska, akcesoriów do włosów, włosów klasy, włosów remy z kompletnymi rodzajami i zaawansowanymi technikami. Nasze produkty są eksportowane do USA, Japonii, Korei, Wielkiej Brytanii i inne regiony i kraje Europy i Afryki, które zdobywają zaufanie klienta dzięki wysokiej jakości, rozsądnym cenom i doskonałej reputacji handlowej


Firma obejmuje ponad 12 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 500 pracowników, którzy są 50 technikami i zarządem. Średnia produkcja fabryki wynosi ponad 250 000 sztuk miesięcznie. Mamy także oddział w Kantonie, Wielkiej Brytanii, Nigerii, a także stworzyliśmy potężną sieć handlową z Europy, Ameryki Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Japonii, Bliskiego Wschodu i innych regionów.


Wraz z postępem cywilizacji społecznej i rozwojem gospodarki, nasza firma będzie kontynuowała ducha przedsiębiorczości „Jakość, Kreacja, Wydajność i Kredyt”. Nalegamy na zasadę „Kredyt jest najważniejszy, Klienci są królem, a Jakość jest najlepszych ”, cieszymy się na wzajemną współpracę ze wszystkimi przyjaciółmi w kraju i za granicą i stworzymy świetlaną przyszłość branży fryzjerskiej.

Środowisko pracy pracowników w naszej fabryce. Bardzo poważnie podchodzimy do każdego produktu, od wyboru surowców po przetwarzanie do gotowych produktów i opakowań. Będziemy kontrolować każdy link. Zapewnij jakość przekazywanych produktów.

Każdego roku nasza firma będzie uczestniczyć w międzynarodowej wystawie, aby więcej międzynarodowych przyjaciół miało bezpośredni kontakt z naszymi produktami. Międzynarodowi klienci mogą bezpośrednio poczuć jakość naszych produktów i zwiększyć ich zaufanie do naszych produktów.

Zapraszamy klientów do odwiedzenia naszej fabryki. Tak długo, jak klienci będą przychodzić do naszej fabryki, będziemy udzielać klientom profesjonalnych wyjaśnień i wyjaśnień. Daj klientom więcej informacji na temat naszych produktów dzięki szczęśliwej komunikacji. Wysłuchamy również sugestii klientów dotyczących naszego zakładu produkcyjnego i zespołu badawczo-rozwojowego. Pozwolimy klientom poczuć entuzjazm naszej firmy, gdy przyjdą do fabryki i komunikują się z klientami na temat naszych produktów. Sprawimy, że nasi klienci poczują naszą szczerość i siłę naszej firmy.

Nasz zespół to grupa energicznych młodych ludzi, pełnych witalności i zaufania do pracy. W działaniach grupowych pomagaliśmy sobie nawzajem, aby wspierać się nawzajem i staliśmy się profesjonalistą w branży fryzjerskiej. Nasz zespół jest dynamiczny i doskonały, a my z entuzjazmem obsługujemy każdego klienta. Pozwól klientom poczuć naszą szczerość i entuzjazm.

Nasza firma zdobyła różne wyróżnienia w naszej branży. Jesteśmy nie tylko pod względem wielkości sprzedaży, ale także jakości i specyfikacji naszych produktów. Nasz zespół badawczo-rozwojowy zdobył także wiele wyróżnień w różnych konkursach. Wkład firmy w społeczeństwo jest również jednym z naszych wyróżnień.

Szczegóły kontaktu
Ellawigss

Osoba kontaktowa: Ms. Thea

Tel: 86--15607431753

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)