Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ellawigss Wycieczka po fabryce

dobra jakość Zestawy Indian Human Hair na sprzedaż
dobra jakość Zestawy Indian Human Hair na sprzedaż
Jestem długoterminowym partnerem tej fabryki. Byłem na wycieczce. Fabryka jest silna, a jakość włosów jest bardzo dobra. Włosy są bardzo gładkie bez wiązania. Współpracowałem z tym dostawcą włosów w 2016 roku. Zaskoczyło mnie to, że fabryka była bardzo silna, a także była jedną z najlepszych lokalnych fabryk włosów.

—— Terri Simpson

Mój klient bardzo lubi włosy w tym domu. Mój klient powiedział mi, że było bardzo gładko po ponad miesiącu. Proces, który myje włosy również nie wydawał się kropla koloru, nie miał przypadku, że węzeł pierwotnej zamiar. Szybkość dostawy jest również bardzo szybka, otrzymam towar w 5. dniu zamówienia.

—— Shelley Foy

Po raz pierwszy współpracowałem z tą firmą, ponieważ personel obsługi klienta cierpliwie tłumaczył wiele problemów i składał zamówienia w tej firmie. A ich włosy są tanie. Nie mogłem w to uwierzyć, kiedy dostałem towar. Włosy były bardzo ładne i gładkie. Moi klienci, którzy kupują tutaj włosy, wszyscy odpowiadają, że jakość włosów jest bardzo dobra.

—— Sabrina Strang

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Nasza firma zajmuje się głównie badaniem i produkcją splotów włosów, peruk damskich, peruka męskiego, akcesoriów do włosów, gatunku włosów, włosów remy z pełnymi typami i zaawansowanymi technikami. Nasze produkty są eksportowane do USA, Japonii, Korei, Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. inne regiony i kraje europejskie i afrykańskie, które zdobywają zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości, rozsądnym cenom i doskonałej reputacji handlowej


  Firma obejmuje ponad 12 000 metrów kwadratowych i ma ponad 500 pracowników, którzy są 50 technikami i zarządem. Średnia wydajność fabryki to ponad 250 000 sztuk miesięcznie. Mamy oddział w Kantonie, Wielkiej Brytanii, Nigerii, a także stworzyliśmy potężną sieć handlową z Europy, Ameryki Południowej, południowo-wschodniej Azji, Japonii, Bliskiego Wschodu i innych regionów.

 • OEM / ODM
  Jesteśmy fabryką, która może dostosować dowolny kształt, kolor i rozmiar. Tak długo, jak mówisz o swoim pomyśle, możemy zrobić to za Ciebie. Dopóki podajesz zdjęcie, możemy zrobić to zgodnie z obrazem. I możemy sprawić, że produkt, który chcesz w jak najkrótszym czasie.

      

 • R & D
  Posiadamy własny zespół badawczo-rozwojowy i codziennie podążamy za trendem mody. Dalsze badania i rozwój niektórych odpowiednich dla estetyki młodych ludzi. Nasz zespół ds. Badań i rozwoju powinien być w czołówce mody i starać się jak najlepiej, aby zadowolić estetykę klientów. Nasz zespół ds. Badań i rozwoju ma 10 lat doświadczenia w branży fryzjerskiej, która jest zróżnicowana pod względem jakości i mody i może przyciągnąć uwagę opinii publicznej .

Szczegóły kontaktu
Ellawigss

Osoba kontaktowa: Ms. Thea

Tel: 86--15607431753

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)